DARMOWA WYSYŁKA OD 149 zł!

Śniadanie? Lunch? Wpadnij do nas coś zjeść!

 
  
Odwiedź nas w naszej manufakturze, gdzie od rana pachnie świeżo mielonymi pistacjami, chrupiącymi croissantami i dobrą energią! Przygotowaliśmy dla Was zdrowe i oryginalne pozycje lunchowe, śniadania na słodko lub słono oraz świeżo
wyciskane soki.
  
  
Na naszych półkach znajdziecie ponad 20 rodzajów rzemieślniczych kremów orzechowych z arachidów, nerkowców, migdałów, makadamii, orzechów laskowych i pistacji. Stworzyliśmy to przytulne miejsce spotkań, aby dzielić się z Wami aromatyczną kawą z naszych ulubionych palarni i przemycać pełne zdrowia orzechy w słodkich wypiekach, nieoczywistych kanapkach i niepretensjonalnych deserach.
Wszystko, co trafi za chwilę na Twój stół, zostało przygotowane wyłącznie z naturalnych składników, bez zbędnych wypełniaczy i niezdrowych konserwantów - za to z dużą ilością naszego tajemniczego składnika na "o".
  
 
Zapraszamy Cię do przepysznego świata orzechów, w którym nie ma miejsca na rutynę i konwenanse. Każdego dnia eksperymentujemy ze smakami, technikami, teksturą i formą naszego jedzenia. Mamy nadzieję, że to początek długiej i smacznej wspólnej przygody!